Chalupa Krkonoše

Krkonoše jsou právem jednou z nejnavštěvovanějších regionů v České republice, tak proč neprozkoumat jeho krásy a zároveň užít nezapomenutelné chvilky s rodinou a přáteli?

Chalupa Krkonoše – toto je časté slovní spojení při vyhledávání ubytování v Krkonoších. Každý má jiné potřeby a možnosti, proto je nabídka ubytovacích kapacit velmi široká - ať zvolíte hotel, penzion, apartmán nebo bude v hledáčku pro vaši dovolenou právě chata v Krkonoších či chalupa nebo jen kemp, určitě si Krkonoše oblíbíte.

Hosté, kteří vyhledávají Chalupu v Krkonoších jsou často motivování malebností místních chaloupek, očekávanou samotou, nabízející klid a romantické chvilky. Jaro až podzim je chaloupka v Krkonoších opravdu malebná. Zima pak chaloupky často odřízne od civilizace a je pak na majiteli chaloupky nebo hostech, aby odhazovali sníh z příjezdové cesty, která nebývá protažena technikou. Z romantiky se pak stává "boj o přežití".:o)

Jaké ubytování v Krkonoších preferujete:

Chalupa v Krkonoších = představte si, že místo starší chalupy jste v nové roubence, ze které na vás dýchá historie. Ceny ubytování v nových roubenkách se často šplhají k cenám za hotel a je jen na hostech, co v daný okamžik preferují.

Pokud patříte mezi hosty, kteří pod pojmem chalupa v Krkonoších hledají primárně soukromí, ale nechtějí riskovat nedostupnost v zimě, je tu pro vás naše ubytování – U dvou soviček.

Chalupa Krkonoše = U dvou soviček (Jablonec nad Jizerou) - tedy moudrá volba pro lidi, kteří chtějí mít soukromí, postačí jim počet 10-12 lůžek, chtějí vysoký komfort a solidní cenu a v zimě maximální dostupnost bez nervů (navíc máme 2 zastřešená parkovací místa zdarma).

Rekreační dům U 2 soviček je moudrou volbou - budeme se na vás těšit..:o)

U 2 soviček - váš druhý domov na horách...