Apartmán Jablonec nad Jizerou

Město Jablonec nad Jizerou je západokrkonošské městečko a rekreační středisko, které je obklopeno věncem kopců Kamenec a Stráží.

V současné době je Jablonec na Jizerou centrem letní i zimní rekreace. Na svazích Kamenných vrchů je několik lyžařských vleků a sjezdovek. Cyklisté ocení možnosti napojit se na cyklostezky přímo v Jablonci nad Jizerou, turisté se mohou napojit na červenou a modrou stezku. Protékající řeka Jizera je v jarních měsících využívána vodáky a příznivci raftingu.

Ubytování v Jablonci nad Jizerou má výhodu ve svojí poloze – do pár minut autem se mohou lyžaři dostat do různých lyžařských areálů. Zároveň je ve městě plná infrastruktura v podobě vlakového a autobusového nádraží, najdete zde poštu, obchody, cukrárnu, lékárnu, hospůdky apod.

Apartmán je nyní často vyhledávaným typem ubytování – je ideální pro 1 rodinu. Pokud jedete ve více rodinách nebo více lidech a chcete užívat dovolenkový čas pohromadě, apartmány mají často limity ve společných / komunitních prostorách, ve kterých můžete trávit společné chvilky.

Apartmány - Ubytování v Jablonci nad Jizerou jsou tedy volbou pro lidi, kteří nevyhledávají přeplněná horská střediska jako je Špindlerův mlýn, Harrachov nebo např. Pec pod Sněžkou.

Každý host má jiné potřeby a možnosti, ubytování v Jablonci nad Jizerou vás rozhodně nezklame. Více o aktivitách v okolí.

Když už máte dovolenou a hodláte za ní zaplatit nemalé peníze, určitě je důležité vybrat to správné ubytování. Hosté se občas nechají ovlivnit cenou a pak bývají zklamáni – levnější ubytování nezřídka odráží i stav nabízených ubytovacích kapacit – původní stav, starý nábytek, staré – nemoderní koupelny, skoro žádné vybavení nebo staré, neodrážející možnosti dnešní doby (Netflix, YouTube, Spotify, O2 TV apod.)

Apartmán Jablonec nad Jizerou = ubytování U dvou soviček - tedy moudrá volba pro lidi, kteří chtějí mít soukromí, postačí jim počet 10-12 lůžek, chtějí vysoký komfort a solidní cenu.

Hosté U dvou soviček oceňují zastřešené parkování, vyhřívané podlahy v koupelnách, krb, moderní vybavení a hlavně to, že mají soukromí a nemusí se potkávat s jinými lidmi (což v případě Apartmánů není vždy zaručeno).

Rekreační dům U 2 soviček je tedy moudrou volbou - budeme se na vás těšit..:o)

U 2 soviček - váš druhý domov na horách...