U dvou soviček

Ubytování v Krkonoších. Ubytování Jablonec nad Jizerou. 

U dvou soviček - to je ideální místo pro dovolenou na horách.

Náš rekreační dům U dvou soviček je nově zrekonstruovaný. Snažili jsme se vybudovat domek, který pro nás bude místem setkávání s rodinou a přáteli. Zařízen je tak, aby nám maximálně připomínal domovv- moderní, čistý, kde se budeme cítit opravdu jako doma. Pevně ěříme, že se u nás budete cítit jako doma i vy, naši hosté.

Chata U dvou soviček - takto jsme chtěli náš domek pojmenovat, ale není to skutečná chata. Když se řekne "jedeme na chatu", tak si většina lidí představí chajdu, která je vybavena vším, co se doma nehodilo a bylo líto vyhodit.

Chalupa U dvou soviček - tento název nám již vůbec neseděl, protože pod pojmem chalupa si představíme starší dům, pomalu dřevěný, kde na vás dýchne historie. Kde se bere voda z ruční studny a místo splachovacího záchodu je kadibudka.:o)

Apartmán U 2 soviček rovněž nevystihuje dané prostory. Nemáme uzavřené "koje", chtěli jsme naopak komunikační prostor, ve kterém se právě rodina / kamarádi potkávají a tráví spolu čas, mají společné zážitky.


Proto používáme název REKREAČNÍ DŮM. Zkrátka dům, který slouží k "rekreaci".


U dvou soviček

Rekreační dům U 2 soviček nabízí 3 pokoje pro 10-12 lidí, 2 koupelny s vyhřívanou podlahou, 2 toalety, plně zařízenou kuchyň, obývací pokoj s TV Android, wifi free, navíc 2 zastřešená místa pro parkování, prostornou verandu s lyžárnou, terasu, kolárnu...