Chata Krkonoše

Krkonoše jsou právem jednou z nejnavštěvovanějších regionů v České republice, tak proč neprozkoumat jeho krásy a zároveň užít nezapomenutelné chvilky s rodinou a přáteli?

Chata Krkonoše – toto je nejčastější slovní spojení při vyhledávání ubytování v Krkonoších. Každý má jiné potřeby a možnosti, proto je nabídka ubytovacích kapacit velmi široká - ať zvolíte hotel, penzion, apartmán nebo bude v hledáčku pro vaši dovolenou právě chata v Krkonoších či chalupa nebo jen kemp, určitě si Krkonoše oblíbíte.

Jaké ubytování v Krkonoších preferujete:

Chata v Krkonoších = ubytování U dvou soviček (Jablonec nad Jizerou) - tedy moudrá volba pro lidi, kteří chtějí mít soukromí, postačí jim počet 10-12 lůžek, chtějí vysoký komfort a solidní cenu.

Zároveň lokalita Jablonec nad Jizerou nabízí poznat nejenom západní část Krkonoš, ale také i přilehlé Jizerské hory nebo polskou část Krkonoš. Tipy na výlety a sportovní aktivity.

Když už máte dovolenou a hodláte za ní zaplatit nemalé peníze, určitě je důležité vybrat to správné ubytování. Hosté se občas nechají ovlivnit cenou a pak bývají zklamáni – levnější ubytování nezřídka odráží i stav nabízených ubytovacích kapacit – původní stav, starý nábytek, staré – nemoderní koupelny, skoro žádné vybavení nebo staré, neodrážející možnosti dnešní doby (Netflix, YouTube, Spotify, O2 TV apod.)

Rekreační dům U 2 soviček je tedy moudrou volbou - budeme se na vás těšit..:o)

U 2 soviček - váš druhý domov na horách...