Ubytování Rokytnice

Rokytnice nad Jizerou je horské městečko nejvyšších hor České republiky s kouzelnou dominantou Lysé hory a Kotle. Díky své poloze je Rokytnice nad Jizerou je velkým lákadlem nejen pro milovníky zimních sportů, ale i turisty, cyklisty, rybáře nebo vyznavače paraglidingu. Pro snowboardisty je připravený snowpark a pro bikery bikepark.

Rokytnice nad Jizerou přijala v době války na Ukrajině mnoho uprchlíků, ale i přes to je ve městě normální život.

Na své si přijdou jak sjezdoví lyžaři, tak běžkaři. Každoročně jsou pro ně připraveny sjezdovky a běžecké tratě.

Díky velké nabídce apartmánů začíná být Rokytnice nad Jizerou velmi turistická a právem se na nazývat centrem letní i zimní rekreace.

Ubytování - Rokytnice nad Jizerou je v blízkém sousedství města Jablonec nad Jizerou, které má výhodu ve svojí poloze – do pár minut autem se mohou lyžaři dostat do různých lyžařských areálů. Zároveň je ve městě plná infrastruktura v podobě vlakového a autobusového nádraží, najdete zde poštu, obchody, cukrárnu, lékárnu, hospůdky apod.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou je lákavé, ale díky větší nabídce ubytovacích kapacit je město velice zaplněné, sjezdovka na Lysé hoře je hosty chválena, ale druhým dechem dodávají, že je přeplněna lyžaři a že je pak nemožné si hezky zalyžovat.

Jako doporučení je pak ubytovat se v Jablonci nad Jizerou – je to dobrá volba pro lidi, kteří nevyhledávají přeplněná horská střediska jako je Špindlerův mlýn, Harrachov nebo např. Pec pod Sněžkou.

Každý host má jiné potřeby a možnosti, ubytování v Jablonci nad Jizerou vás rozhodně nezklame.

Když už máte dovolenou a hodláte za ní zaplatit nemalé peníze, určitě je důležité vybrat to správné ubytování.

Ubytování Jablonec nad Jizerou = ubytování U dvou soviček - tedy moudrá volba pro lidi, kteří chtějí mít soukromí, postačí jim počet 10-12 lůžek, chtějí vysoký komfort a solidní cenu. Zároveň lokalita nabízí poznat nejenom západní část Krkonoš, ale také i přilehlé Jizerské hory nebo polskou část Krkonoš.

Rekreační dům U 2 soviček je tedy moudrou volbou - budeme se na vás těšit..:o)

U 2 soviček - váš druhý domov na horách...