Ubytování Jablonec nad Jizerou

Město Jablonec nad Jizerou je západokrkonošské městečko a rekreační středisko, které je obklopeno věncem kopců Kamenec a Stráží.

V současné době je Jablonec na Jizerou centrem letní i zimní rekreace. Na svazích Kamenných vrchů je několik lyžařských vleků a sjezdovek. Cyklisté ocení možnosti napojit se na cyklostezky přímo v Jablonci nad Jizerou, turisté se mohou napojit na červenou a modrou stezku. Protékající řeka Jizera je v jarních měsících využívána vodáky a příznivci raftingu.

Ubytován v Jablonci nad Jizerou má výhodu ve svojí poloze – do pár minut autem se mohou lyžaři dostat do různých lyžařských areálů. Zároveň je ve městě plná infrastruktura v podobě vlakového a autobusového nádraží, najdete zde poštu, obchody, cukrárnu, lékárnu, hospůdky apod.

Ubytování v Jablonci nad Jizerou je tedy volbou pro lidi, kteří nevyhledávají přeplněná horská střediska jako je Špindlerův mlýn, Harrachov nebo např. Pec pod Sněžkou.

Každý host má jiné potřeby a možnosti, ubytování v Jablonci nad Jizerou vás rozhodně nezklame.

Když už máte dovolenou a hodláte za ní zaplatit nemalé peníze, určitě je důležité vybrat to správné ubytování.

Ubytování Jablonec nad Jizerou = ubytování U dvou soviček - tedy moudrá volba pro lidi, kteří chtějí mít soukromí, postačí jim počet 10-12 lůžek, chtějí vysoký komfort a solidní cenu. Zároveň lokalita nabízí poznat nejenom západní část Krkonoš, ale také i přilehlé Jizerské hory nebo polskou část Krkonoš.

Rekreační dům U 2 soviček je tedy moudrou volbou - budeme se na vás těšit..:o)

U 2 soviček - váš druhý domov na horách...