Informace k příjezdu a pobytu


PŘED PŘÍJEZDEM:

Před příjezdem na sjednané ubytování v rekreačním domě "U 2 SOVIČEK" je nutné mít uhrazenou KAUCI na účet uvedený níže a zaslaný finální počet ubytovaných osob. U osob starších 18 let je vyžadováno sdělení: jména a příjmení, adresy trvalého bydliště a čísla OP (z důvodu odvodu poplatku za rekreaci místnímu úřadu v Jablonci nad Jizerou – aktuální cena pro rok 2024 je 18 Kč / osoba / den).

Číslo účtu: 2894904015/3030, Air Bank a.s.

PŘÍJEZD:

PŘÍJEZD a započetí ubytování v rekreačním domě "U 2 SOVIČEK" je v první den sjednaného ubytování kdykoliv po 16 hodině, případně dříve dle dohody s pronajímatelem.

Adresa: Vojtěšice 111, Jablonec nad Jizerou, PSČ 51243

Google mapy:

https://www.google.com/maps/place/Vojt%C4%9B%C5%A1ice+111,+512+43+Jablonec+nad+Jizerou/@50.6957328,15.4361762,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x470ec7ac91434c57:0x3e1a8e1a9108c922!8m2!3d50.6957328!4d15.4387565!16s%2Fg%2F11c4rbkq0x?authuser=0&entry=ttu

https://mapy.cz/zakladni?source=addr&id=10647125&ds=1&x=15.4387890&y=50.6957558&z=17

PARKOVÁNÍ:

Parkování u rekreačního domu je ZDARMA – 2 zakrytá parkovací místa.

V případě, že je více aut, lze parkovat vedle verandy domu nebo naproti domu vedle železniční tratě (tato místa však nejsou v zimě udržovaná).

KLÍČE a VSTUP

Klíče od rekreačního domu jsou v keyboxu (schránce na klíče) umístěném hned u vstupu po levé straně (černá schránka na klíče). Heslo ke schránce vám bude zasláno v den příjezdu. V keyboxu jsou klíče od verandy a od samotného domu.

Druhá sada klíčů je v zádveří domu na věšáku.

V případě, že byste si zabouchli dveře verandy a neměli u sebe klíče, kontaktujte obratem majitele (umístili jsme ještě další schránku s klíčem od verandy) – kontakt: 775 205 305 / 776 58 18 78.

Otevření schránky: odkryjete plastový kryt schránky z vrchu dolů – objeví se klávesnice, na které zadáte kód, posunete velké tlačítko směrem dolů = tím se schránka otevře. Schránku zavřete podobným způsobem = zadáte kód, posuvníkem dolů a zaklapnout schránku, vrátit plastový kryt. V případě, že se při zadávání splete nebo se schránka po zadání kódu neotevře, stáhněte tlačítko "C" dolů - tím se zadávání kódu resetuje.

OBUV:

Doporučujeme si vzít s sebou bačkory / pantofle. Ve spodním patře rekreačního domu jsou vinylové podlahy / dlažba. Na schodiště a v horním patře je koberec (zde je naopak ZÓNA BEZ BOT).

Doporučujeme si vzít boty vhodné na hory a dle ročního období.

Do samotného domu je pak zákaz chození v botách. Boty optimálně sundávat na verandě, kde jsou i odkapávače na boty a elektrické sušáky bot. V lyžařských botách (přeskáčích) prosím nechoďte na verandě.

TERASA:

Terasa je zastřešená, osvětlená a přístupná od května do prosince, mimo toto období je zahradní nábytek "zazimován". Terasu používejte dle libosti, vedle zahradního nábytku je umístěn plastový box, ve kterém jsou podsedáky, polštáře, deky. Po použití před odjezdem prosím tyto složit a úhledně vrátit zpět do boxu.
NA BOX NESEDAT!

GRIL:

Gril je umístěn v průchodu mezi obývacím pokojem a terasou. Gril je na dřevěné uhlí, které není součástí a my jej nedodáváme (občas zbyde po předchozích hostech / lze koupit na čerpací stanici nebo obchodě v centru Jablonečka). Umístění grilu na terase je naznačeno cedulkou - používat výhradně mimo zastřešenou část terasy a mimo travní koberec! Pro gril je určena "malá" terasa, která navazuje na terasu. 
ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT GRIL ČI JINAK ROZDĚLÁVAT OHEŇ / ZDROJ TEPLA POD ZASTŘEŠENÍM TERASY - při poničení zastřešení je účtování paušálně 50 000 Kč!!! 

VERANDA / LYŽÁRNA:

Veranda nabízí prostor pro nanášení věcí (zavazadla, lyže, …) při příjezdu, potažmo odjezdu. V zadní části verandy je zahradní nábytek pro pohodové chvilky, třeba s kafíčkem v ruce. 
V zimě funguje veranda i jako "lyžárna" – 4 držáky na lyže a hůlky, dají se však na držáky pověsit i boby / sáňky apod. V této části verandy jsou během zimní sezóny i sušáky na boty (přeskáče / helmy / rukavice, …).

KOLÁRNA:

Kolárna, vedle zastřešených parkovacích míst, slouží od května do listopadu primárně pro úschovu kol, případně jejich opravy a údržbu, pro uskladnění nosičů kol, kočárků apod. Klíče jsou v samostatné schránce, kód od této schránky je zaslán v případě, že jsou hosté cyklisti a vezou si kola. 

DĚTI:

Pro úplně malé máte k dispozici jídelní židličku uschovanou v technické místnosti (dveře u TV v obýváku). V koupelnách jsou stupátka, aby i ti menší dosáhli na umyvadlo. Na spodní toaletě je nočník.

Pro děti jsme připravili hračky, šipky, skládací stůl na kreslení, tabuli na malování – vše v průchozím pokoji. Zde je i chytrá TV s možností aplikací – Netflix, O2 TV, Spotify, YouTube.

INTERNET:

Internet je zdarma. V přízemí a horním patře jsou 2 různé wifi, ale u obou je stejný kód.

Kód k wifi: JabloVO111

TEPLO:

O teplo se stará elektrokotel v kombinaci s podlahovým topením, přímotopy nebo infrazářiči. Teplota termostatu nastavena na 22,5 stupně. Kotel v určitých časech nemůže běžet – časy určuje ČEZ. Od května do konce září je kotel vypnutý - v případě chladnějších dnů / nocí lze kdykoliv zatopit v krbu (díky vodnímu výměníku je teplo rozváděno po celém domě) nebo kontaktovat majitele aby zapnul / nastavil kotel). 
Žebříky v koupelnách jsou zapnuty v noci, aby vysušily ručníky. Výhřevy podlah v koupelnách jsou nastaveny v období od září do konce dubna.

KOUŘENÍ: 

Vnitřní prostory rekreační domu jsou NEKUŘÁCKÉ. Kouřit možno na terase nebo v rámci zastřešení parkovacích míst - prosíme nepohazovat "vajgly" po zemi nebo v okolí domu.

INFORMACE:

V deskách v obývacím pokoji jsou podrobnější informace k používání krbu, k možnosti využití rozkládacího stolu, k teplu a ohřevu vody, bezpečnosti. Je k dispozici i UBYTOVACÍ ŘÁD.


ODJEZD:

ODJEZD je nejdéle poslední den sjednaného ubytování do 10 hodin.

Jeden svazek klíčů nechejte v zádveří na věšáku.

Druhý svazek klíčů, po celkovém opuštění rekreačního domu, dejte prosím zpět do schránky na klíč.

PODROBNÉ INFORMACE A UBYTOVACÍ ŘÁD jsou v tištěné podobě v obýváku v deskách. 


V případě dotazů mně neváhejte kontaktovat..:o)


Budu se těšit,

Tomáš Peterka
majitel a provozovatel
Mobil: 777 030 050 // 775 205 305


"U 2 SOVIČEK", Vojtěšice 111, 512 43 Jablonec nad Jizerou